Interactief

Van Dievel Intranet

Personeelsleden en partners kunnen langs deze weg extra informatie en personeelsnieuws raadplegen.



Paswoord vergeten?

Een enthousiast team op kantoor staat klaar voor u en voor onze chauffeurs.

Chauffeurs zijn vaak honderden kilometers verwijderd en bewegen in omstandigheden die je niet onder controle hebt. Dan komt het erop aan om enerzijds een planning op te bouwen die voldoende anticipeert en problemen vermijdt, en anderzijds een flexibele opvolging te behouden via een dispatching die permanent verbonden is met iedere vrachtwagen. Het vraagt een aanzienlijke investering om het geheel van order tot facturatie transparant georganiseerd te houden. Maar dankzij die investering hebben zowel chauffeurs als kantoorpersoneel belangrijke middelen in handen om efficiënt te werken.

Directie

Team Member

Mia De Wael

Finance and Administrative Director tel: +32 15 30 80 08
fax: +32 15 30 80 13
mia.dewael@vandievel.eu
Team Member

Louis De Wael

Managing Director tel: +32 15 30 80 09
fax: +32 15 30 80 13
louis.dewael@vandievel.eu
Team Member

Jan De Wael

Sales Director tel: +32 15 30 80 07
fax: +32 15 30 80 13
jan.dewael@vandievel.eu

Administratie

Team Member

Annelies Vivijs

Boekhouding tel: +32 15 30 80 20
fax: +32 15 30 80 13
annelies.vivijs@vandievel.eu
Team Member

Christoph Poljet

Boekhouding tel: +32 15 30 80 19
fax: +32 15 30 80 13
christoph.poljet@vandievel.eu
Team Member

Kathleen Meeus

Diensthoofd Orderadministratie, Assistente verkoop tel: +32 15 30 80 21
fax: +32 15 42 14 55
kathleen.meeus@vandievel.eu
Team Member

Sigrid Michiels

Facturatie tel: +32 15 30 80 05
fax: +32 15 42 14 55
sigrid.michiels@vandievel.eu
Team Member

Annelies Teughels

Orderadministratie tel: +32 15 30 80 11
fax: +32 15 42 14 55
annelies.teughels@vandievel.eu
Team Member

Kelly Cools

Orderadministratie tel: +32 15 30 80 06
fax: +32 15 42 14 55
kelly.cools@vandievel.eu
Team Member

Marijke Roose

Orderadministratie tel: +32 15 30 80 03
fax: +32 15 42 14 55
marijke.roose@vandievel.eu
Team Member

Robin Ral

Orderadministratie
fax: +32 15 42 14 55
robin.ral@vandievel.eu
Team Member

Rudy Van Kerckhoven

Orderadministratie tel: +32 15 30 80 24
fax: +32 15 42 14 55
rudy.vankerckhoven@vandievel.eu
Team Member

Guido Van Hoof

Personeelsadministratie tel: +32 15 30 80 28
fax: +32 15 30 80 13
guido.vanhoof@vandievel.eu
Team Member

Irge Van Oosterwyck

Personeelsadministratie tel: +32 15 30 80 04
fax: +32 15 30 80 13
irge.vanoosterwyck@vandievel.eu

Transport

Algemene nummers:
015 30 80 00
015 30 80 01
0477 477 300
015 30 80 18

Faxnummer:
015 31 10 66

Team Member

Alexandra Rymarcukova

Assistente dispatching

alexandra.rymarcukova@vandievel.eu
Team Member

Murielle De Winter

Assistente dispatching

murielle.dewinter@vandievel.eu
Team Member

Hilde Van Itterbeeck

Diensthoofd Dispatching & Planning tel: +32 15 30 80 02

hilde.vanitterbeeck@vandievel.eu
Team Member

Abdellah Lahrach

Dispatcher

abdellah.lahrach@vandievel.eu
Team Member

Gert-Jan Verpoorten

Dispatcher

gert-jan.verpoorten@vandievel.eu
Team Member

Glenn Janssens

Dispatcher

glenn.janssens@vandievel.eu
Team Member

Kristof Stinissen

Dispatcher

kristof.stinissen@vandievel.eu
Team Member

Bieke Verschooten

Dispatcher-Planner

bieke.verschooten@vandievel.eu
Team Member

Inke Keller

Dispatcher-Planner

inke.keller@vandievel.eu
Team Member

Nikki Dirix

Dispatcher-Planner

nikki.dirix@vandievel.eu
Team Member

Bob Van Daele

Dispatcher-planner & Transport Coördinator

bob.vandaele@vandievel.eu
Team Member

Brenda Vankerckhoven

Orderingave tel: +32 15 30 80 27

brenda.vankerckhoven@vandievel.eu
Team Member

Anne Bogaerts

Transportbediende tel: +32 15 30 80 15

anne.bogaerts@vandievel.eu
Team Member

Christoph Vermeiren

Transportbediende tel: 015 30 80 15

christoph.vermeiren@vandievel.eu
Team Member

Ingrid Hermans

Transportbediende tel: 015 30 80 15

ingrid.hermans@vandievel.eu

Mentor-Trainer

John De Vocht

John De Vocht

Mentor-Trainer tel: +32 15 30 80 10
fax: +32 15 31 10 66
john.devocht@vandievel.eu
Johnny Raets

Johnny Raets

Opleider-Trainer tel: +32 15 30 80 32
fax: +32 15 31 10 66
johnny.raets@vandievel.eu
Marian Verschoren

Marian Verschoren

Opleidingscoördinator tel: +32 15 30 80 23
fax: +32 15 31 10 66
marian.verschoren@vandievel.eu